Вадим Лісничук: "Честь та гідність! Честь та гідність проти хамства..."

Вадим Лісничук в facebook:

Честь та гідність! Об этом сообщает mediacentr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Честь та гідність проти хамства і неповаги.

Національна поліція ще зовсім молода структура, якій від народження ще немає й двох років. І ми свідомо обрали не ... простий шлях набір в поліцію молодих, освічених людей без досвіду, але з бажанням служити і змінювати систему.

Звичайно, на цьому шляху є помилки, але професіоналізм зростає, досвід приходить. Це і є процес становлення. Але невже в якийсь момент, дивлячись на людину в формі, ми забуваємо про те, що він чийсь син, батько, мати, сестра Забуваємо, що він така сама людина, як і той, хто вибрав іншу професію

Ви скажете, що і з боку поліції є такі перекоси є, і ми боремося з ними. І це повинно стати спільною соціальною нормою. Адже ті молоді люди з блиском в очах, які виходять на вулиці задля безпеки кожного, іноді ціною свого здоровя і навіть життя, заслуговують щонайменше на повагу. Не будемо плутати відкрите хамство, приниження й провокації з відстоюванням своєї правоти.

До речі, цього понеділка, 26 червня, об 11.00 в Апеляційному суді Харківської області відбудеться судове засідання з приводу позовної заяви патрульного поліцейського, який скористався своїм правом на захист честі, гідності та ділової репутації. Хотілося б, щоб такі справи не залишалися без уваги суспільства.

P.S. На відео присутня ненормативна лексика.Вадим Лісничук


ТОП новости

Вход

Меню пользователя