Сергій Каплін: "ДІТИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОВИННІ МАТИ СТАТУС..."

Сергій Каплін в facebook:

ДІТИ УЧАСНИКІВ АТО ТА ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ ПОВИННІ МАТИ СТАТУС ДІТЕЙ ВІЙНИ І ПІЛЬГИ ЗАКОНОПРОЕКТ СДП ТА СОЦПАРТІЇ Об этом сообщает gold-novosti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Понад 1 мільйон дітей постраждали від бойових дій на Донбасі. Сотні тисяч маленьких і юних українців втекли від війни або відчули її жахи в своїх родинах, відправивши батьків в окопи захищати нас від агресора. Попри те, що війни офіційно в країні немає, діти війни нового покоління вже є, тому вони мають отримувати належну увагу і пільги від держави.

Зареєстрував зако ... нопроект про внесення змін до Закону Про соціальний захист дітей війни щодо пільгового забезпечення дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в районах проведення антитерористичної операції та віднесення їх до категорії дітей війни.

Зараз закон стосується переважно літніх людей. СДП та СПУ пропонують доповнити перелік пільг, актуальними для сучасних дітей війни. Держава має покривати безкоштовне харчування, навчання в вишах, санаторно-курортне лікування, проїзд крім таксі та літаків, навіть квитки в кінотеатри.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя