"Зберегти життя порушнику": поліцейську зброю замінять на небойову

"Зберегти життя порушнику": поліцейську зброю замінять на небойову Фото: npu.gov.ua

"Всі наряди поліції, які безпосередньо залучаються до заходів із забезпечення публічної безпеки та правопорядку, будуть оснащенні пістолетами-кулеметами "МР-5" (зброя, розроблена у Німеччині – ред)", – кажуть правоохоронці, йдеться в "УП" з посиланням на сторінку Національної поліції. Об этом сообщает 62kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Автомат Калашникова – це зброя, яка потрібна солдату в армії. Він призначений для того аби знищувати злочинця. Новий вид зброї має превентивний характер. Поліцейський, який використовує зброю як крайній захід, повинен зупинити правопорушника, дати йому право на життя, а потім притягнути його до кримінальної відповідальності", – сказав голова Нацполіції Сергія Князєв.

Фото: npu.gov.ua

Фото: npu.gov.ua

Зазначається, що зміна поліцейської зброї на превентивну – це наступний етап реформування системи і крок до європейських стандартів.

Фото: npu.gov.ua

Князєв наголосив, що пістолети-кулемети "МР-5" використовує поліція більшості країн, зокрема, у Німеччині, Австрії, Великій Британії, Франції, Італії, а також у Сполучених Штатах Америки.

"Найближчим часом всі наряди Нацполіції, які несуть службу на вулицях, в аеропортах, на вокзалах – будуть забезпечені новою зброєю – пістолетом-кулеметом "МР-5", – зазначив очільник Нацполіції.

Читайте також: У поліції розповіли, чого не вистачає для початку роботи стаціонарних постів із TruCam


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/zberegty_zhyttya_porushnyku__politsiya_zminyuie_avtomaty_kalashnykova_na_neboyovi_290739.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя